Magi Grup

Hakkımızda

 

MAGİ Group olarak 2000 yılında yola İzmir Mavişehir  EGEPARK’da açılan Sir Winston Teahouse ile yola çıktık. Çay, kahve ve tatlı konseptli bir menü ile hizmet veren ilk Sir Winston Teahouse’dan bu yana geçen 11 yıl içerisinde, uluslararası kafe - restaurant sektörünün yeniliklerini takip ederek geliştirdiğimiz konsept ve menüleri, kendimize özgü çizgimizle hayata geçirdiğimiz 13 şubeyle yola devam ediyoruz. 

Konseptlerimiz

Sir Winston Tea House
MAGİ Group’un ilk konsepti olan Sir Winston Tea House;  çay, kahve ve tatlı temelli menüsünü kimi ufak şubelerde devam ettirirken, daha büyük şubelerde ise pizzadan salataya,  krepten beyaz ve kırmızı ete, zengin ve lezzetli yemek alternatifleri ile genişletti.  Gündelik ve rahat bir kafe/restaurant atmosferini ahşabın sıcak şıklığı ve zengin tatlar ile harmanlayarak sunan Tea House konseptiyle bugün iki şubeyle konuklarıyla buluşuyor.

The Winston Brasserie
The Winston Brasserie, Sir Winston Teahouse’un zamanla genişleyen menüsünü bir adım daha öteye taşıyarak kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde gurme tatlar arayanları ağırlamak üzere hayata geçirildi. Hafta içi veya hafta sonu yemeğe eşlik eden bir şarapta ya da iş çıkışında ısmarlanan bir kokteylde de kalite ve özen arayanların memnun kalacağı zengin menüsüyle altı kentte hizmet veriyor. Bar menüsü ile yemek kadar içki kültürünü de ön plana çıkaran The Winston Brasserie, İstanbul Akareretler ve Kadıköy Tepe Nautilus AVM'de; İzmir Swissotel, Bostanlı, Mavişehir Sports International, Bornova Kidds Mall AVM, Balçova Ege Park ve Güzelyalı'da; Bursa Divan Otel'de; Denizli Çamlık Forum AVM'de ve Aydın Forum AVM  bulunan 11 şubede zengin menülerin yanı sıra canlı performanslar ve DJ eşliğinde konuklarına hizmet veriyor.

 

The Winston Club
Çeşme Alaçatı Port’da bulunan The Winston Club, elit menüsü, zengin şarap seçkisi ve özel servisiyle A’dan Z’ye fine-dining deneyimini sunmak üzere geliştirildi. Önemli misafirlerini ağırlamak, sevdikleriyle romantik ve özel bir akşam geçirmek veya tatil keyfini canlı müziğin eşlik ettiği şık bir akşam yemeği deneyimiyle süslemek isteyenlerin tercih edeceği The Winston Club, sunumun ve servisin lezzet kadar ön plana çıktığı, fark yaratan bir konseptle hizmet veriyor.

 

The Winston Beach
Çeşme Alaçatı ‘da Solto Otel’in tertemiz koyuna konuşlanmış olan The Winston Beach, deniz, güneş ve kum keyfini özenle düşünülmüş ayrıntılarıyla kusursuz bir yaz deneyimi haline getiriyor. Tek bir biranın bile buz dolu bir kovada geldiği, müziğin dalga sesini bastırmadan kulak okşadığı The Winston Beach,  barmenlerimizin yaz sıcağına karşı özel oluşturduğu reçeteler ve zengin menüsüyle unutulmaz bir Çeşme deneyimi sunuyor.    

 

Nerelerdeyiz?
İzmir – İzmir Alsancak, Bostanlı, Bornova Forum AVM, Mavişehir Sports International
Ankara – Kentpark AVM
Aydın – Aydın Forum
Denizli – Denizli Çamlık Forum
Bursa – Divan Otel
İstanbul – Akaretler, Kadıköy Tepe Nautilus AVM, Club Sporium

 

Vizyon

İzmir’den yiyecek ve içecek sektöründe dünyaca tanınan ve tercih edilen bir marka yaratmak, müşterilerimizin memnuniyetini, çalışanlarımızın mutluluğunu ve yatırımcılarımızın beklentilerini en iyi düzeyde tatmin etmektir.

Misyon

Ziyaretçilerimizin şubelerimizde keyifli zaman geçirmelerini ve mutlu olarak ayrılmalarını sağlamaktır.